Srpen 2011

SOS aneb první kosmetická pomoc

11. srpna 2011 v 11:05 | Andyska♥♥ |  Pro holky
Perfektní make-up
Stává se to každému a vždy v tu nejméně vhodnou dobu. Každé z nás alespoň jednou došla řasenka, rtěnka nebo oční stíny zrovna před důležitým rande, akcí nebo jinou poměrně důležitou příležitostí. Proto vám dnes zkusím naservírovat tři SOS rady, které by vás mohly alespoň na chvilku zachránit.

Když není po ruce drogerie, kam by sis rychle zaběhla pro novou kosmetiku, nemusíš hned šílet, že namalovaná ven nemůžeš. Znám triky, jak tvou skomírající kosmetiku ještě ny chvíli probudit k životu.

Trable s řasenkou

Nezbytný pomocník většiny mladých dam, černá mascara na řasy. Například já mám řasy řídké a barvy počurané slámy. Bez vrstvy "černidla" nevylezu z domu. Co ale dělat, když mi najednou na štětečku řasenky už vůbec nic nezbude? Pomocník je jednoduchý a každý ho má skoro vždy po ruce - obyčejný mastný krém. Stačí trochu krému vytlačit do tubičky řasenky a kartáčkem promíchat. Krém se smíchá se zaschlou barvou ve vnitřku tuby a na jedno až dvě namalování ještě určitě vydá… Rozhodně se to ale nedá praktikovat nadlouho, opravdu jen rychlá pomoc v nouzi.

Zákeřná tužka

Tužka na oči, tak s tou může být problémů hned několik. Například už mnohokrát se mi stalo, že jsem si v obchodě vytipovala úžasnou tužku, přesně podle mých představ. Po dvou či třech namalováních mě ale nechala ve štychu a přestala barvit, nebo za sebou nechávala jen tenoulinkou, skoro nebarevnou stopu. Tohle se ale opraví raz dva. ;-) Stačí špičku tužky chvilku podržet nad sirkou nebo zapalovačem. Tužka se probudí k životu a bude kreslit ještě intenzivněji než prvně.

Tužka na oči


Tím ale problémy s tužkami na oči nekončí. Tvá tužka se neustále drolí, láme, maže a ořezat ji je naprosté utrpení? I tohle "tužkozlobení" se dá rychle zmrazit, a to myslím doslova. Nejlepší věc, jak tužku zkrotit, je dát ji na čtvrt hodinky do mrazáku. Tužka ztvrdne a ořezat pak půjde jedna dvě. Jen malovat se s ní pak chvilku nedoporučuji, strkat si do oka tužku zmrzlou na kost není úplně příjemné. ;-)

Lenivý lesk

Neznám dívku, která by v dnešní době neměla přinejmenším jednou denně rty natřené leskem nebo rtěnkou, ladící přesně k oblečení nebo náladě. Ne vždy je ale situace takto růžová. Pomoc je ale po ruce, jako ostatně skoro vždy, a blíž, než by kdo doufal. Stačí si rty potřít obyčejným jelením lojem nebo nebarevným balzámem a poté jemně poprášit očními stíny nebo tvářenkou. Efekt je dokonalý, pokud ti někdo nebude rentgenovat rty opravdu pod drobnohledem, nepozná od rtěnky rozdíl.

Co bude na podzim trendy? Barevné šátky

11. srpna 2011 v 10:57 | Andyska♥♥ |  Pro holky
Trendy šátky pro podzim 2011 - 13
Jsou šály a šátky tvým oblíbeným doplňkem, který oživí i ten nejobyčejnější outfit? Pořiď si stylové kousky i pro letošní podzim. Co bude v kurzu?
Cípaté, střapaté, hřejivé i z lehkého šifonu. Šátků není nikdy dost a pokud je ráda nosíš, určitě jich máš víc, aby se barevně hodily k různým stylům a módním kombinacím. Pokud chceš být in na podzim, sleduj, jaké šátky se budou nosit.

Značka Marc by Marc Jacobs přináší celou paletu jasných šátkům, které kombinují tlumeně vínovou, zemitě hnědou nebo pomerančovou se svítivě růžovou, jasně žlutou a ohnivě oranžovou. Nechybí zvířecí vzory a veselé puntíky. I přes svěží barvy a odvážné vzory si šátky zachovávají vkus a eleganci.

Trendy šátky pro podzim 2011 - 16
Charles Vögele v letošní podzimní kolekci také vsází na šátky. Pokud chceš dodat svému outfitu punc luxusu, nemusíš utrácet tisíce korun za šperky nebo drahé kabelky. Krásný šátek dodá tvému vzhledu potřebný šmrnc. Vybírat můžeš z květinových a zvířecích vzorů, retro potisků a zemitých barev.

Trendy šátky pro podzim 2011 - 11

Bohatou nabídku najdeš také v podzimní kolekci New Yorkeru. Ani zde nechybí módní zemité barvy, odvážná cihlová, oslnivě pomerančová nebo šmrncovní růžová. Jejich kombinace s černou, bílou a tmavě modrou dává šátkům luxusní nádech a punc elegance. I zde si vybereš z pestré nabídky květinových a zvířecích motivů, nechybí ale ani vtipné motivy, které ti dodají mladistvý vzhled.

Trendy šátky pro podzim 2011 - 23

Plesové šatičky

10. srpna 2011 v 13:29 | Andyska♥♥ |  Barbie Styl

Nějaké botičky :)

10. srpna 2011 v 11:32 | Andyska♥♥ |  Barbie Styl
[small-rock-shoes-+pink.jpg]
Vymývá mozek

9. srpna 2011 v 16:27 Barbie Styl

Růžová barva věcí vymývá dívkám mozek

"Je to vymývání mozku," prohlásila literární konzultantka Sue Palmerová. Řekla také, že děvčátka jsou touto cestou odrazována od samostatného myšlení a od toho, aby se vzbouřila proti "roli princezen".
Jde to prý tak daleko, že malé děti snadno identifikují modrou barvu, ale když se jim ukáže něco růžového, řeknou "Barbie".

Další nejmenovaní experti poukázali na to, že mnohé dívky se od nízkého věku stávají po "dívčí barvě" posedlé.

NEON pink